Nextcore

Pomáháme nákladním železničním přepravám stát se digitálními a efektivními, aby obstály na dopravním trhu 21. století, a tak pomohly ke snížení uhlíkové stopy.


Přinášíme špičkovou konzultační expertizu a utilitární přístup k implementaci softwarových řešení.

Stock image
Konzultační expertíza

Analyzujeme Vaše procesy a určíme klíčová data a jejich dostupnost.

Digitalizace

Navrhneme a dodáme řešení pro digitalizaci sběru dat a digitalizaci logistických a provozních procesů.

Implementace

Náš utilitární přístup k implementaci softwarových řešení umožní vytěžit maximum z Vašich dat.

Reporting

Vše podstatné budete mít vizualizováno na obrazovkách PC, tabletu nebo telefonu.

Digitalizace

Děláme Vaši práci jednodušší a produktivnější. Nextcore digitalizuje sběr dat s pomocí IoT/GSM technologií a umožní také digitalizaci logistických a provozních procesů.

Stock image

Individualizované řešení

Nezáleží na tom, zda máte dvě soupravy, či jich jsou desítky. Nebo jste vlastníky železničních vozů, jejich držitelé nebo operátor, který využívá železniční dopravu. Nezáleží na tom, zda využíváte IT systém nebo hledáte, jaký si pořídit. Nextcore Vám připraví a implementuje progresivní řešení na míru bez omezení.

Stock image

Vizualizace a reporting

Chcete vědět, kde se nacházejí Vaše zásilky, vyhodnocovat spolehlivost dopravců, optimalizovat ekonomickou stránku vozového parku nebo něco jiného? Jakmile Vám pomůžeme uchopit dostupné datové zdroje, pak už zbývá jen trocha softwarového vývoje a vy máte vše vizualizováno v dynamických reportingových přehledech, které rozšíří Vaše možnosti pro zvyšování efektivity a produktivity.

Stock image

Kdo jsme

Náš tým není velký, a tak se nám to líbí. To nám dává možnost držet náklady nízko, dodávat projekty rychle a věnovat mimořádnou pozornost Vašemu zadání. Naše velikost nám umožňuje pracovat spíše na projektech, které dělat chceme, než na projektech, které dělat musíme.

Navíc se můžeme spolu všichni zmáčknout do jedné místnosti, pokud je to potřeba. Nechtěli byste, aby váš projekt byl 1 z 1 nebo ze 2, místo 1 z 10 nebo z 20? Není lepší, když právě Vy jste ten nejdůležitější zákazník?

Zaujali jsme Vás?

Napište nám e-mail a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Stock image